HAKKIMIZDA

La Cimbali Servisi

Espresso Makinesi Tamiri

La cimbali otomatik ve manuel espresso kahve makinesinin tamamına teknik servis hizmeti

Espresso makinesi servisi olarak 1990 yılında başlayan kahve makinesi tamir bakım sektöründe binlerce müşterisi bulunan firmamız la cimbali kahve makinelerinin tamiri bakımı konusunda Türkiye'nin en profesyonel firmasıdır. La cimbali espresso kahve makinelerinin en yeni modelinden en eski modeline tüm yedek parçalarını stoklarımızda bulundurur ve size parça ve tamir konusunda en hızlı desteği sunarız.

ASTEKNİK CİMBALİ SERVİSİ

CİMBALİ TEKNİK SERVİSİ

ARIZALI ESPRESSO KAHVE MAKİNELERİ TAMİR VE BAKIMI

Asteknik olarak la cimbali teknik servis hizmeti sunmaktayız. Firmamız 1990 yılında kurulmuş olup dünya çapında tanınmış espresso kahve makinelerinin teknik servisi olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Firmamız saeco yetkili servisi olarak jura espresso makinesi nivona espresso makinesi melitta espresso makinesi philips espresso kahve makinesi rocket espresso makinesi ecm espresso makinesi la pavoni espresso kahve makinelerinin tüm modellerine tamir bakım hizmeti sunmaktadır.

HİZMETLERİMİZ HAKKINDA

CİMBALİ SERVİSİ OLARAK NELER YAPARIZ

Cimbali servisi olarak arızalı espresso kahve makineleriniz için tüm tamir süreçlerinizde yanınızda oluruz genel bakım ve periyodik bakımlarınızı yapar espresso kahve makinenizi en son verimi ile kullanmanızı sağlarız.

Bir servise ihtiyacınız mı var?

Cimbali Servisi

KALİTELİ HİZMET 1 YIL GARANTİ

Cimbali servisi olarak en kaliteli hizmeti almanızın hakkınız olduğunu düşünüyoruz. Espresso kahve makinelerinizin en iyi performansta ve yıllarca durmadan çalışmasını sağlıyoruz.

Espresso makinesi servisi olarak gelişen teknoloji ve gereklilikleri biliyoruz. Bu kapsamda yılların vermiş olduğu deneyime güvenerek ve kendimizi geliştirmiş bir firma olarak deneyimli kadromuz ile hizmetlerimize devam ediyoruz.